Follow us Today has already donated 5,131.00 €

Palīdzība Rihardam Grīnvaldam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rihardam nepieciešamā summa saziedota.

Rihardam ir 8 gadi un puisēns dzīvo Rīgā. Rihardam diagnosticēts bērnības autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Ar ziedotāju atbalstu Rihards aktīvi apmeklēja Montesori nodarbības un alternatīvās izglītības, uzvedības terapiju, un ģimene pēc katras nodarbības izjuta Riharda prieku un progresu attīstībā. Puisēnam ir ļoti uzlabojušās pašaprūpes prasmes, viņš iemācījies skaitīt līdz pieci, un ģimene priecājas par nelielo progresu patstāvīgi ēst, izmantojot dakšiņu un karotīti. Darba vēl ir ļoti daudz un Rihards ir apņēmības pilns turpināt apmācības. Riharda tuvinieki atkārtoti lūdz mūsu atbalstu. Vienīgais ģimenes uzturētājs ir tētis, jo mamma praktiski nevar strādāt, jo katru dienu ir kopā ar bērniem. Ģimenē aug arī otrs bērns ar īpašajām vajadzībām. Gadam Riharda Montesori un alternatīvās izglītības, uzvedības terapijas nodarbībām nepieciešami 2880 eiro un kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Rihardam!

 

The Project is placed online on: 12.04.2022

Project completed 30.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Palīdzēsim sagatavoties skolai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

7 497 519.10 €