Seko mums Šodien saziedoti jau 2,565.13 €

Palīdzība Ričardam Mauriņam (2015)

Ričards Mauriņš ir Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas 12.a klases skolnieks. Puisis saslima pēkšņi un šobrīd viņam nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija.

9. martā ar asām sāpēm vēderā Ričards vērsās pie mediķiem. Vēdera sāpēm strauji pievienojās tirpstoša sajūta kājās, kas noveda līdz pilnīgai ķermeņa lejasdaļas paralīzei. Tas bija šokējoši ne tikai viņam pašam, bet arī mediķiem, jo sākotnējās sūdzības neliecināja par tik smagām sekām.

Šobrīd puisis atrodas rehabilitācijas centrā un pārvietojas ratiņkrēslā. Ģimene šobrīd domā kā pielāgot sadzīvi un pakārtot ikdienu dēla vajadzībām, kā arī par to, kā finansiāli nodrošināt puisim nepieciešamo rehabilitāciju. Tieši slimības sākuma posmā ieguldītais var dot pēc iespējas labākas nākotnes izredzes atjaunot kustības. Paredzams, ka pusgada laikā varētu tikt izskatīta Ričarda invaliditātes lieta, tad vairāk pakalpojumu būs valsts apmaksātas, taču šobrīd lielākā daļa ir uz ģimenes pleciem.

Ričards ir jaunākais dēls ģimenē, viņam ir 2 brāļi, abi vecāki strādā, tēvs pirms gada pārcietis nopietnu sirds operāciju. Ģimene lūdz palīdzību, lai nodrošinātu dēlam regulārus rehabilitācijas kursus specializētājās rehabilitācijas iestādes, kā arī nodrošināt fizioterapijas , ergoterapijas, ūdens terapijas , peldēšanas un reitterapijas  nodarbības, kā arī citas rehabilitācijas iespējas atbilstoši progresam.

Neskatoties uz pēkšņo slimību un tās smago norisi, puisis gatavojas Valsts centralizētajem eksāmeniem, sapņo par saviem ikdienas hobijiem – šaha, klavierspēli, un ielu vingrošanu cer atgūt zaudētās kustību spējas un nav atmetis plānus mācīties RTU programmēšanu, skaņu režiju. Taču, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, lai Ričardam nodrošinātu regulāru intensīvu rehabilitāciju. Ilgtermiņa atveseļošanās plāns, kas ietver gan stacionāru, gan ambulatoru valsts neapmaksātu rehabilitāciju var sastādīt līdz 18 000 eiro. Pirmajam posmam nepieciešami 9000 eiro.

Ričards un viņa ģimene ļoti lūdz līdzcilvēku atbalstu! Palīdzēsim Ričardam veseļoties un atkal nostāties uz kājām! 

 

Projekts ievietots portālā 15.04.2015

Projekts noslēgts 06.07.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Iespējamā misija

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Elzai Dzenei

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

975 827.98 €