Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Ričardam Gormošam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ričardam nepieciešamā summa saziedota.

Nelaime Gormošu ģimenē atnāca pēkšņi – dēliņam bija trīs gadi, kad tika diagnosticēta ģenētiska saslimšana – Dišēna muskuļu distrofija. Ķermenis neizstrādā tādu vielu kā distrofīns, un palēnām muskuļi sairst.  Prognozes bija biedējošas, tās vēstīja, ka zēns dzīvos līdz pilngadībai.

Uzsākot skolas gaitas, zēns uz skolu aizgāja pats savām kājām, bet jau astoņu gadu vecumā slimība sāka progresēt straujāk un Ričardam nācās iesēsties ratiņkrēsla uz mūžu.

Pašlaik Ričardam ir četrpadsmit gadi. Zēna veselība kļuvusi vēl vājāka ,rokām funkcionē tikai plaukstas, elektriskos ratus vada pats, viņš vēl spēj pats norīt ēdienu un dzert. Vecāki ir pielāgojuši dzīvesvietu, uzstādījuši pacēlāju, vannas liftu un citas slietas. Taču, lai novērstu vēl lielāku ķermeņa deformāciju, nepieciešama īpaša sēdēšanas sistēma. To izgatavo individuāli, pielāgojot tieši Ričarda vajadzībām. Kopējas izmaksas ir 3540 eiro.

Palīdzēsim Ričardam!

Projekts ievietots portālā 30.05.2019

Projekts noslēgts 26.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros!

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Palīdzība Guntai Odriņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €