Follow us Today has already donated 0.00 €

Palīdzība Ričardam Gormošam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ričardam nepieciešamā summa saziedota.

Nelaime Gormošu ģimenē atnāca pēkšņi – dēliņam bija trīs gadi, kad tika diagnosticēta ģenētiska saslimšana – Dišēna muskuļu distrofija. Ķermenis neizstrādā tādu vielu kā distrofīns, un palēnām muskuļi sairst.  Prognozes bija biedējošas, tās vēstīja, ka zēns dzīvos līdz pilngadībai.

Uzsākot skolas gaitas, zēns uz skolu aizgāja pats savām kājām, bet jau astoņu gadu vecumā slimība sāka progresēt straujāk un Ričardam nācās iesēsties ratiņkrēsla uz mūžu.

Pašlaik Ričardam ir četrpadsmit gadi. Zēna veselība kļuvusi vēl vājāka ,rokām funkcionē tikai plaukstas, elektriskos ratus vada pats, viņš vēl spēj pats norīt ēdienu un dzert. Vecāki ir pielāgojuši dzīvesvietu, uzstādījuši pacēlāju, vannas liftu un citas slietas. Taču, lai novērstu vēl lielāku ķermeņa deformāciju, nepieciešama īpaša sēdēšanas sistēma. To izgatavo individuāli, pielāgojot tieši Ričarda vajadzībām. Kopējas izmaksas ir 3540 eiro.

Palīdzēsim Ričardam!

The Project is placed online on: 30.05.2019

Projekts noslēgts 26.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dots devējam atdodas

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzi bērniem staigāt!

Draugu stipendija 2020

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

722 419.05 €