Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Renāram Trencim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Renāram ir 12 gadi un zēnam ir smagas diagnozes - cerebrālā trieka un epilepsija. Renārs ir pilnībā aprūpējams bērns, kurš dienas lielāko daļu pavada speciālajā ratiņkrēslā. Renāra problemātiskais gūžu un mugurkaula stāvoklis neļauj ilgstoši atrasties sēdus stāvoklī, tādēļ zēns speciālajos ratos lielāko dienas daļu atrodas guļus stāvoklī. Renārs kopā ar mammu dodas garās pastaigās dabā, elpo svaigu gaisu un vēro debesis. Lai Renāra stāvoklis nepasliktinātos, viņš regulāri tiek vests uz ergoterapijas un fizioterapijas nodarbībām un zēna vecāki dara visu, lai atvieglotu dēla ikdienu un neciešamās sāpes, kas pavada zēnu ikdienu.

Lai Renāru varētu droši un bez diskomforta pārvadāt automašīnā ļoti nepieciešams speciālais autokrēsls, jo zēns ir izaudzis un vecajā braukt garākus gabalus ir ļoti grūti. Tāpat Renāram ir vajadzīgi jauni pastaigu rati un aktivitāšu krēsliņš, lai pašam Renāram un viņa ģimenei būtu vieglāk ikdienas solī. Diemžēl valsts nesedz visas speciālo palīdzlīdzekļu izmaksas un ģimenei pašai jāmeklē līdzekļi, lai nosegtu izmaksu starpību. Kopā nepieciešami 2701.64 eiro. Renāra ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Renāram!

Projekts ievietots portālā 27.03.2024

Projekts noslēgts 08.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Alanam Šulcam

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €