Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Renāram Trencim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Renāram ir 12 gadi un zēnam ir smagas diagnozes - cerebrālā trieka un epilepsija. Renārs ir pilnībā aprūpējams bērns, kurš dienas lielāko daļu pavada speciālajā ratiņkrēslā. Renāra problemātiskais gūžu un mugurkaula stāvoklis neļauj ilgstoši atrasties sēdus stāvoklī, tādēļ zēns speciālajos ratos lielāko dienas daļu atrodas guļus stāvoklī. Renārs kopā ar mammu dodas garās pastaigās dabā, elpo svaigu gaisu un vēro debesis. Lai Renāra stāvoklis nepasliktinātos, viņš regulāri tiek vests uz ergoterapijas un fizioterapijas nodarbībām un zēna vecāki dara visu, lai atvieglotu dēla ikdienu un neciešamās sāpes, kas pavada zēnu ikdienu.

Lai Renāru varētu droši un bez diskomforta pārvadāt automašīnā ļoti nepieciešams speciālais autokrēsls, jo zēns ir izaudzis un vecajā braukt garākus gabalus ir ļoti grūti. Tāpat Renāram ir vajadzīgi jauni pastaigu rati un aktivitāšu krēsliņš, lai pašam Renāram un viņa ģimenei būtu vieglāk ikdienas solī. Diemžēl valsts nesedz visas speciālo palīdzlīdzekļu izmaksas un ģimenei pašai jāmeklē līdzekļi, lai nosegtu izmaksu starpību. Kopā nepieciešami 2701.64 eiro. Renāra ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Renāram!

The Project is placed online on: 27.03.2024

Project completed 08.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Anetei Boļšakai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €