Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Renāram Jēkabsonam

Mērķis: rehabilitācija  12 gadus vecam zēnam

 Gadā nepieciešams: 3740 lati.

 Renāram ir bērnu cerebrālā trieka. Zēns ir invalīds kopš dzimšanas. Bija stangu dzemdības, tika saspiesta galva , kas izveidoja1 cm dziļu smadzeņu bojājumu.  
Ģimene visus šos gadus ir darījusi visu iespējamo, lai uzlabotu dēla veselības stāvokli. Renārs tikai šļūcot sēdus pats var pārvietoties pa istabu. Turoties pieceļas stāvus, pie rokas turoties var nelielu gabaliņu paiet. Zēns visu saprot, bet pateikt var tikai savā valodā.
Pateicoties ziedotāju atsaucībai Renāram bija iespēja saņemt rehabilitācijas kursu starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Pēc šī kursa Renāram uzlabojās koordinācija, mazinājies muskuļu tonuss. Zēns ir daudz brīvāks un enerģiskāks. Vairāk spēj pārvietoties, turoties pie labās rokas.  

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību arī turpmāk, lai Renārs varētu saņemt nepieciešamo rehabilitāciju. Gadā nepieciešami 3740 lati.

 Projekts ievietots portālā: 09.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €