Follow us Today has already donated 1,335.00 €

Palīdzība Reinim Kosītim 2021

Reinis ir dzīvespriecīgs, gādīgs un uzņēmīgs ģimenes cilvēks. Reinis var lepoties ar 25 gadiem laulībā, kurā izaudzināta brīnišķīga meita, paša rokām celtu ģimenes māju. Reinis strādā par tehniķi uzņēmumā, kur kolēģi viņu uzskata par ļoti jauku, jautru un sirsnīgu cilvēku. Lai arī dzīvē bijušas daudzas grūtības, tomēr līdz šīm tās pārvarētas paša spēkiem. Tomēr šoreiz ir citādi.

Pirms diviem gadiem Ziemassvētkos Reinis ar vēdera sāpēm nonāca slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur tika atklāts aknu vēzis. Prognozes bija pesimistiskas, kas labākajā gadījumā solīja nodzīvot ne ilgāk kā pusgadu. Neskatoties uz skaudrajām prognozēm, sākās cīņa par atveseļošanos. Ārstēšanās ritēja veiksmīgi, Reinis iespēju robežās atsāka strādāt un ļoti cenšas atgūt ierasto dzīves ritmu, tomēr slimība nav uzveikta. Ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Reforafenib, kura viena mēneša deva maksā 2956 eiro. Pusgada kursam nepieciešami 17 736 eiro, taču ārstēšana var būt arī ilgāka.

“Nu pagājuši jau vairāk kā divi gadi kopš slimības atklāšanas, tētis ir gatavs turpināt cīnīties par savu dzīvību, jo negrib atstāt ģimeni vienu. Lai arī mūsu ģimene nav liela, tā ir ļoti cieša un tētis Reinis   mums ir ļoti vajadzīgs. Šī slimība ir briesmīga vēsts ne tikai saslimušajam pašam, bet arī viņa ģimenei un tuviniekiem, zinot, ka mīļo cilvēku varētu drīz pazaudēt. Rakstu cerībā, ka mana tēta ārstēšana turpināsies un viņš paliks ar mums vēl ilgu laiku, “ atklāj Reiņa meita Laura un lūdz palīdzību!

Palīdzēsim Reinim!

The Project is placed online on: 04.06.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Make a Child's Dream Come True!

For Families with Disabled Children

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 923.83 €