Seko mums Šodien saziedoti jau 640.00 €

Palīdzība Reimosam Blūmam

Reimoss ir piecgadīgs zēns, viņš ir aktīvs, sportisks un patīk mūzika.  Divu gadu vecumā vecāki ievēroja, ka bērniņš vēlas ko teikt, bet vārdu krājums neveidojas. Reimoss spēja pateikt vien dažus vārdus.  Tika veiktas visas pieejamās veselības pārbaudes, taču nekas netika atklāts un diagnoze netika uzstādīta.  Ārsti noradīja, ka iespējams tie ir autiska spektra traucējumiem un nepieciešama atbilstoša rehabilitācija.

Vecāki ir ieguldījuši daudz laika, emociju un līdzekļu, lai palīdzētu savam puisītim un pirms diviem gadiem zēns sāka atvērties jauniem vārdiem, un mēģina salikt kopā divus vārdus. Lēnām arī palielinās vārdu krājums. Tomēr tas neatbilst piecgadīga bērna attīstības līmenim. 

Zēns ir ļoti jūtīgs un emocionāls, jūtīgi reaģē, ja ko vēlas. Savu vārdu nosaukt vēl nemāk un nesaka arī vārdu “mamma”. Fiziski Reimoss ir ļoti labi attīstīts un darboties gribošs.

Speciālisti ir rekomendējuši ABA terapiju, Montesori nodarbības, ergoterapiju un peldbaseinu. Šīs terapijas nav valsts apmaksāto pakalpojumu klāstā un vecākiem ik mēnesi nepieciešami līdz pat 750 eiro. Ģimenei tie ir ievērojami izdevumi, tāpēc lūdz palīdzību ABA terapijas apmaksai 300 eiro mēnesī (12 nodarbības x 25 eiro), kas gadā ir 3600 eiro.

Reimosam drīz jāsāk obligātā pirmskolas izglītība, un drīz jau arī tuvojas skolas gaitu uzsākšana. Ģimenei šis ir liels izaicinājums, jo jau ar bērnudārza atrašanu ir bijušas problēmas. Līdz šim jau četros bērnudārzos zēnam ir atteikta vieta, jo zēns nerunā un pedagogiem ir grūti ar šādiem bērniem. Vecākus tas sāpina, jo puisēns nav vainīgs pie savas saslimšanas un grib būt starp vienaudžiem pieņemts.

Palīdzēsim Reimosam!

Projekts ievietots portālā 30.01.2019

Projekts noslēgts 31.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Stiprāki kopā!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

587 116.13 €