Follow us Today has already donated 66.00 €

Palīdzība Reimosam Blūmam

Reimoss ir piecgadīgs zēns, viņš ir aktīvs, sportisks un patīk mūzika.  Divu gadu vecumā vecāki ievēroja, ka bērniņš vēlas ko teikt, bet vārdu krājums neveidojas. Reimoss spēja pateikt vien dažus vārdus.  Tika veiktas visas pieejamās veselības pārbaudes, taču nekas netika atklāts un diagnoze netika uzstādīta.  Ārsti noradīja, ka iespējams tie ir autiska spektra traucējumiem un nepieciešama atbilstoša rehabilitācija.

Vecāki ir ieguldījuši daudz laika, emociju un līdzekļu, lai palīdzētu savam puisītim un pirms diviem gadiem zēns sāka atvērties jauniem vārdiem, un mēģina salikt kopā divus vārdus. Lēnām arī palielinās vārdu krājums. Tomēr tas neatbilst piecgadīga bērna attīstības līmenim. 

Zēns ir ļoti jūtīgs un emocionāls, jūtīgi reaģē, ja ko vēlas. Savu vārdu nosaukt vēl nemāk un nesaka arī vārdu “mamma”. Fiziski Reimoss ir ļoti labi attīstīts un darboties gribošs.

Speciālisti ir rekomendējuši ABA terapiju, Montesori nodarbības, ergoterapiju un peldbaseinu. Šīs terapijas nav valsts apmaksāto pakalpojumu klāstā un vecākiem ik mēnesi nepieciešami līdz pat 750 eiro. Ģimenei tie ir ievērojami izdevumi, tāpēc lūdz palīdzību ABA terapijas apmaksai 300 eiro mēnesī (12 nodarbības x 25 eiro), kas gadā ir 3600 eiro.

Reimosam drīz jāsāk obligātā pirmskolas izglītība, un drīz jau arī tuvojas skolas gaitu uzsākšana. Ģimenei šis ir liels izaicinājums, jo jau ar bērnudārza atrašanu ir bijušas problēmas. Līdz šim jau četros bērnudārzos zēnam ir atteikta vieta, jo zēns nerunā un pedagogiem ir grūti ar šādiem bērniem. Vecākus tas sāpina, jo puisēns nav vainīgs pie savas saslimšanas un grib būt starp vienaudžiem pieņemts.

Palīdzēsim Reimosam!

The Project is placed online on: 30.01.2019

Projekts noslēgts 31.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Liliānas Cvetkovas ģimenei

Appeal to help the impoverished elderly

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

725 045.64 €