Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Palīdzība Ratmiram Timofejevam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ratmiram nepieciešamā summa ir saziedota.

Ratmiram no Olaines ir 8 gadi. Puisēnam ir cerebrālā trieka, labās puses hemiparēze. Ratmirs savai mammai ir vislielākā Dieva dāvana- ļoti gaidīts, mīlēts un lolots. Ratmira mammai ikdiena ir izaicinājumiem pilna, bet tas viņai netraucē darīt visu iespējamo, lai dēliņš nejustos atšķirīgs un spētu iekļauties sabiedrībā. Kopā tiek spēlētas spēles, gatavotas gardas maltītes. Ikdienā Ratmirs ir ļoti dzīvespriecīgs, aktīvs un komunikabls.

Bērniem, kuriem ir cerebrālā trieka ir ļoti daudz un smagi jāstrādā. Rehabilitācija ir šo bērnu ikdiena, un arī Ratmirs nav izņēmums, jo speciālisti rekomendē viņam regulāru rehabilitāciju. Diemžēl valsts nesedz visus izdevumus, bet Ratmiram rehabilitācija nepieciešama daudz vairāk. Gada intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami EUR 7620 un Ratmira mamma lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Ratmiram sasniegt savus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 18.07.2023

Projekts noslēgts 29.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Aldai Kudorei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €