Follow us Today has already donated 490.00 €

Palīdzība Rasmai Priekulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par atbalstu! 20.10.2021. Orto klīnikai nosūtīta garantijas vēstule nr. GV/2021/0136 par operācijas apmaksu 14 831,01 eiro apmērā. Ģimene segs atlikušo operācijas summu un pēcoperācijas rehabilitācijas izmaksas. 

Rasmai no Rīgas ir 76 gadi. Neskatoties uz savu cienījamo vecumu, paralēli korektores darbam, viņa jau vairāk kā 18 gadus aprūpē savu dēlu dzejnieku Reini Runci, kurš pēc auto avārijas ir paralizēts. Diemžēl šobrīd smagas veselības problēmas skārušas pašu Rasmu.

Rasmai tika atklāts ļaundabīgs audzējs. Septembrī viņai tika veikta apstarošana un izoperēta audzēja metastāze. Diemžēl audzējs ir skāris mugurkaulu, kā rezultātā ir nospiestas muguras smadzenes. Dažu dienu laikā pēc operācijas Rasmai ir iestājusies kāju paralīze, nav iespējams pat apsēsties. Neiroķirurga atzinums apskates laikā bija, ka mugurkaula operācija nav iespējama. Šobrīd situācija ir kritiska, jo Rasma atrodas slimnīcā un viņa ir pilnībā aprūpējama. Rasmas ģimene nolēma konsultēties pie ķirurga Orto klīnikā, kurš tomēr iesaka pēc iespējas ātrāk veikt operāciju ar implantu ievietošanu. Pēc sarunas ar klīnikas ķirurgu ģimenei ir cerības, ka mamma varētu pati vismaz apsēsties, pagrozīties, iespējams arī kustināt kājas. Tas nozīmē, ka viņa varētu atgriezties un būt atkal līdzās savam dēlam Reinim.

Operācijas izmaksas diemžēl ir ļoti lielas – 18 650 eiro. Daļu summas ģimene ir gatava segt no saviem līdzekļiem, bet 12 650 eiro operācijai viņiem trūkst. Rasmas dēls Ģirts stāsta, ka mamma allaž ir izvairījusies lūgt kādam palīdzību, vienmēr centusies tik galā pati ar visiem dzīves izaicinājumiem un nesavtīgi palīdzējusi citiem. Šobrīd ir pienācis brīdis, kad Rasma pati ar savu esošo veselības stāvokli galā vairs netiek, tādēļ ģimene lūdz palīdzēt Rasmai, lai atvieglotu viņas veselības stāvokli.

Palīdzēsim Rasmai!

The Project is placed online on: 15.10.2021

Projekts noslēgts 20.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Tomam Rēvicam

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Kristiānam Griezem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 850 528.64 €