Seko mums Šodien saziedoti jau 2,325.63 €

Palīdzība Ralfam Lakutijevskim

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Ralfam nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ralfam no Kroņauces ir 25 gadi, viņš ir tētis 4 gadus veca meitiņai. Kārtojot sanitāro grāmatiņu darba vajadzībām, Ralfs nodeva asins analīzes. Drīz viņš saņēma zvanu no ģimenes ārstes, ka steidzami jāierodas pie viņas vizītē, jo ir sliktas asins analīzes. Jau kādu laiku Ralfs bija juties slikti  – nogurums, nespēks, pleķi uz ķermeņa, deguna asiņošana, taču to norakstīja uz darba slodzi un pat neaizdomājās par kādu nopietnu saslimšanu. Ralfs tika nosūtīts pie hematologa Onkoloģijas centrā. Viņam tika veikti vairāki izmeklējumi, kā arī vairākas asins pārliešanas.  

Ralfam tika konstatēta reta un netipiska saslimšana - smaga aplastiskā anēmija, kas ir asinsrades traucējumi kaulu smadzenēs, kad neveidojas pietiekams daudzums asins šūnu. Tas ir dzīvībai bīstams stāvoklis.

“Ģimenē manu saslimšanu pieņēma smagi, neviens negribēja ticēt tam, ja godīgi, es arī. Vēl joprojām paliek skumji, ja sāku domāt par to. Es cenšos dzīvot savu ierasto dzīvi, protams, ievērojot visus ārsta ierobežojumus, tai skaitā arī to, ka es nedrīkstu veikt fizisku darbu. Nekad nav paticis sēdēt bezdarbībā, man vienmēr ir bijusi vajadzība ko darīt, bet tagad ir tā kā ir”,  skumji atklāj Ralfs.

Šobrīd slimība tiek kontrolēta, ik nedēļu tiek veiktas asins analīzes, koriģētas ikdienā lietojamās zāļu devas. Tomēr, lai mazinātu dzīvībai bīstamos stāvokļus, ārstu konsīlijs Ralfam nozīmējis terapiju ar antitimocitāru globulīnu – Thymoglobuline, kas ir dzīvību glābjoša terapija. Piecu dienu kurss maksā 17 472 eiro, no kuriem 14 228.72 eiro apmaksās valsts, bet atlikušie 3243.28 eiro jāmaksā Ralfam pašam. Šādu līdzekļu Ralfa ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ralfam!

Projekts ievietots portālā 21.11.2019

Projekts noslēgts 04.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 674.15 €