Follow us Today has already donated 400.00 €

Palīdzība Ralfam Lakutijevskim

Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Ralfam nepieciešamā summa ir saziedota! 

Ralfam no Kroņauces ir 25 gadi, viņš ir tētis 4 gadus veca meitiņai. Kārtojot sanitāro grāmatiņu darba vajadzībām, Ralfs nodeva asins analīzes. Drīz viņš saņēma zvanu no ģimenes ārstes, ka steidzami jāierodas pie viņas vizītē, jo ir sliktas asins analīzes. Jau kādu laiku Ralfs bija juties slikti  – nogurums, nespēks, pleķi uz ķermeņa, deguna asiņošana, taču to norakstīja uz darba slodzi un pat neaizdomājās par kādu nopietnu saslimšanu. Ralfs tika nosūtīts pie hematologa Onkoloģijas centrā. Viņam tika veikti vairāki izmeklējumi, kā arī vairākas asins pārliešanas.  

Ralfam tika konstatēta reta un netipiska saslimšana - smaga aplastiskā anēmija, kas ir asinsrades traucējumi kaulu smadzenēs, kad neveidojas pietiekams daudzums asins šūnu. Tas ir dzīvībai bīstams stāvoklis.

“Ģimenē manu saslimšanu pieņēma smagi, neviens negribēja ticēt tam, ja godīgi, es arī. Vēl joprojām paliek skumji, ja sāku domāt par to. Es cenšos dzīvot savu ierasto dzīvi, protams, ievērojot visus ārsta ierobežojumus, tai skaitā arī to, ka es nedrīkstu veikt fizisku darbu. Nekad nav paticis sēdēt bezdarbībā, man vienmēr ir bijusi vajadzība ko darīt, bet tagad ir tā kā ir”,  skumji atklāj Ralfs.

Šobrīd slimība tiek kontrolēta, ik nedēļu tiek veiktas asins analīzes, koriģētas ikdienā lietojamās zāļu devas. Tomēr, lai mazinātu dzīvībai bīstamos stāvokļus, ārstu konsīlijs Ralfam nozīmējis terapiju ar antitimocitāru globulīnu – Thymoglobuline, kas ir dzīvību glābjoša terapija. Piecu dienu kurss maksā 17 472 eiro, no kuriem 14 228.72 eiro apmaksās valsts, bet atlikušie 3243.28 eiro jāmaksā Ralfam pašam. Šādu līdzekļu Ralfa ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ralfam!

The Project is placed online on: 21.11.2019

Projekts noslēgts 04.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aleksandra Korņejeva aprūpē

Gaisma mūsu brīvībai!

Help young people with serious health problems

Atbalsts melanomas pacientiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 091 850.83 €