Seko mums Šodien saziedoti jau 536.76 €

Palīdzība Ralfam Černašovam

Ralfiņam ir 6 gadi un šogad zēnam priekšā liels notikums- skolas gaitu uzsākšana. Ralfiņam ir noteikta diagnoze autisms un hiperaktivitāte. Puisēns piedzima vesels un attīstījās kā visi bērni- laikā apsēdās, sāka spert pirmos solīšus un nekas neliecināja, ka viņam varētu būt autisms. Vecāki pamanīja, ka zēns nerunā, kaut bija pienācis laiks jau teikt pirmos vārdus un uzsākt runāt. Pēc neskaitāmām pārbaudēm un testiem tika uzstādīta diagnoze.

Gatavojoties skolas gaitām, ģimenei ieteica apmeklēt ABA terapeitu, kas palīdzēs puisēnam sasniegt labus rezultātus runas un vispārējā attīstībā. Terapeits jāapmeklē bieži- vismaz 2 reizes nedēļā un vienas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Gadā tie ir 2400 eiro. Šobrīd ģimenei tas nav pa kabatai un viņi līdz mūsu atbalstu.

Mums jāpalīdz, lai Ralfiņš sāktu apmeklēt skolu un mācīties! Mēs palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 24.03.2020

Projekts noslēgts 09.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Mārim Pavāram

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 182 745.63 €