Follow us Today has already donated 505.76 €

Palīdzība Ralfam Černašovam

Ralfiņam ir 6 gadi un šogad zēnam priekšā liels notikums- skolas gaitu uzsākšana. Ralfiņam ir noteikta diagnoze autisms un hiperaktivitāte. Puisēns piedzima vesels un attīstījās kā visi bērni- laikā apsēdās, sāka spert pirmos solīšus un nekas neliecināja, ka viņam varētu būt autisms. Vecāki pamanīja, ka zēns nerunā, kaut bija pienācis laiks jau teikt pirmos vārdus un uzsākt runāt. Pēc neskaitāmām pārbaudēm un testiem tika uzstādīta diagnoze.

Gatavojoties skolas gaitām, ģimenei ieteica apmeklēt ABA terapeitu, kas palīdzēs puisēnam sasniegt labus rezultātus runas un vispārējā attīstībā. Terapeits jāapmeklē bieži- vismaz 2 reizes nedēļā un vienas nodarbības izmaksas ir 25 eiro. Gadā tie ir 2400 eiro. Šobrīd ģimenei tas nav pa kabatai un viņi līdz mūsu atbalstu.

Mums jāpalīdz, lai Ralfiņš sāktu apmeklēt skolu un mācīties! Mēs palīdzēsim!

The Project is placed online on: 24.03.2020

Projekts noslēgts 09.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Atkārtota palīdzība Marekam Odumiņam

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 182 714.63 €