Seko mums Šodien saziedoti jau 2,041.53 €

Palīdzība Ralfam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ralfam nepieciešamā summa operācijai ir saziedota.

Ralfam ir 14 gadi. Zēns līdz četru gadu vecumam bija dzīvespriecīgs un zinātkārs bērns. Četru gadu vecumā Ralfam naktīs negaidīti sākās lēkmes, kuru laikā zēns pamodās kliegdams, panikā meklēdams vecākus. Attopoties, bija aizmirsis, kas ar viņu noticis.

Par spīti lēkmēm, zēna attīstība līdz pirmajai klasei noritēja tāpat kā citiem bērniem, Ralfs lasīja, rakstīja, rēķināja. Diemžēl uzsākot mācības, lēkmes pastiprinājās un Ralfam tika uzstādīta diagnoze – epilepsija.

Ar laiku, biežo lēkmju dēļ, zēna attīstība sāka kavēties. Apkārtējie bērni Ralfu nepieņēma, tāpēc zēns sāka mainīt skolas. Šobrīd Ralfs mācās speciālās internātskolas septītajā klasē. Neraugoties uz vecāku un pedagogu pūliņiem, zēna attīstība ir iestrēgusi sešgadnieka līmenī.

Vecāki izmēģinājuši dažādas zāles un hormonu terapijas, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus. Lai Ralfs attīstītos, kļūtu patstāvīgāks un zēnam būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 515 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Ralfam!

Projekts ievietots portālā 18.12.2018

Projekts noslēgts 13.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dots devējam atdodas

Piepildi bērniņa sapni!

Aprūpe mājās

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

730 103.15 €