Follow us Today has already donated 2,150.45 €

Palīdzība Ralfam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ralfam nepieciešamā summa operācijai ir saziedota.

Ralfam ir 14 gadi. Zēns līdz četru gadu vecumam bija dzīvespriecīgs un zinātkārs bērns. Četru gadu vecumā Ralfam naktīs negaidīti sākās lēkmes, kuru laikā zēns pamodās kliegdams, panikā meklēdams vecākus. Attopoties, bija aizmirsis, kas ar viņu noticis.

Par spīti lēkmēm, zēna attīstība līdz pirmajai klasei noritēja tāpat kā citiem bērniem, Ralfs lasīja, rakstīja, rēķināja. Diemžēl uzsākot mācības, lēkmes pastiprinājās un Ralfam tika uzstādīta diagnoze – epilepsija.

Ar laiku, biežo lēkmju dēļ, zēna attīstība sāka kavēties. Apkārtējie bērni Ralfu nepieņēma, tāpēc zēns sāka mainīt skolas. Šobrīd Ralfs mācās speciālās internātskolas septītajā klasē. Neraugoties uz vecāku un pedagogu pūliņiem, zēna attīstība ir iestrēgusi sešgadnieka līmenī.

Vecāki izmēģinājuši dažādas zāles un hormonu terapijas, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus. Lai Ralfs attīstītos, kļūtu patstāvīgāks un zēnam būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 515 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Palīdzēsim Ralfam!

The Project is placed online on: 18.12.2018

Projekts noslēgts 13.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Pilsētas kaķu dzīve

Help POGA grow!

Bērna sargeņģelis

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

163 887.66 €