Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Raimondam ir 48 gadi. Viņš ir sertificēts būvinženieris. Pirmo darba pieredzi celtniecībā viņs guva vēl skolas gados strādājot tēva vadībā vasaras brīvlaikos, taču, gadiem ejot,  Raimonds apguva arodu un ieguva būvinženiera izglītību. Raimonds savas zināšanas un prasmes kā darbu vadītājs licis lietā dažādos valstiski svarīgos objektos, kā piemēram, Valsts Prezidenta pilī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā un daudzos citos objektos. Raimonds ir liels hokeja fans, tādēļ ar aizrautību seko līdzi "Dinamo Rīga" spēlēm. 

Diemžēl pēdējos vairāk nekā 9 gadus darba slodzi Raimonds ir būtiski samazinājis, jo cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem. Sākotnēji viņam tika atklāts kuņģa vēzis, taču dažus gadus vēlāk tika atklāts taisnās zarnas vēzis. Raimonds ir pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 4 operācijas. Jau divus gadus Raimonds ir vaŗejis ārstēties, pateicoties līdzecilvēku ziedojumiem, jo zāles valsts nepamaksāja. Arī šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis terpija ar valsts neapmaksātiem medikamantiem Capecitabin un Temozolomide. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami 285,21 eiro, 3 kuriem nepieciešami 855,63 eiro.

Raimondam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Raimondam!

The Project is placed online on: 07.06.2021

Projekts noslēgts 27.08.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Fulfil a child's dream!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €