Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rafaelam nepieciešamā summa saziedota.

Rafaels piedzima pirms 8 gadiem. Puisēns bija tik ļoti gaidīts, ka piedzimstot, viņam tika dots eņģeļa vārds Rafaels. Rafaels patiešām bija liels brīnums, jo ārsti nedeva nekādas cerības, ka mammai varētu būt vēl kāds bērniņš. Kā raksta puisīša vecāki: “Rafaels piedzima pilnīgi vesels, dzemdības noritēja labi, un ārsti sacīja, ka viss ir lieliski. Mums likās, ka dzīve ir sākusies no jauna. Mūsu mazulis, mūsu mazais Rafaels mūs priecēja katru dienu. Viņš auga pasakains un dzīvespriecīgs. Rafaels kļuva par mūsu dzīves jēgu. Pirmie mēneši pēc viņa piedzimšanas bija kā pasaka – Rafaels daudz smaidīja, labi ēda un jau sāka turēt galviņu. Viņš darīja visu, ko vajadzētu darīt bērniem viņa vecumā.”

Tomēr pēc laika vecāki sāka pamanīt, ka Rafaels neveļas, negriežas, nav aktīvs. Viņi nekavējoties griezās pie speciālistiem, tika apmeklētas rehabilitācijas nodarbības, masāžas, baseina nodarbības. Rezultāti bija tikai ap 9 mēnešu vecumu, kad Rafaels mēģināja velties. Tomēr, uzsākot izmeklējumus, Rafaelam tika atklāta diagnoze -leikodistrofija ar hipomielinizāciju. Lai arī ir ieguldīti milzīgi līdzekļi un pūles, Rafaels nestaigā, viņam ir ļoti vāja muguriņa, un viņš patstāvīgi nevar apsēsties. Zēns ir pilnībā aprūpējams un asistējams.

Nav iespējams aprakstīt par to, ko vecāki ir darījuši puisēna labā - intensīva rehabilitācija, ārsti, speciālisti, manipulācijas testi, analīzes. Tā ir viņu ikdiena un cerība, ka spēs uzlabot dēliņa veselību un funkcionālo stāvokli. Visas darbības izmaksā dārgi un šobrīd ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo nesen puisēns pārcietis smagu operāciju – labās gūžas locītas rekonstrukciju. Pēc šīs operācijas Rafaelam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija un dažādas inovatīvas fizioterapijas metodes, lai palīdzētu kļūt stiprākam. Rafaela rehabilitācijai gadam nepieciešami 3600 eiro.

Būsim kā brīnumu nesēji mazajam enģelītim Rafaelam. Palīdzēsim kopā!

Projekts ievietots portālā 07.11.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inetai Nitišai

Ukrainas bēgļu atbalstam

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Damiram Paeglem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €