Follow us Today has already donated 10.00 €

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rafaelam nepieciešamā summa saziedota.

Rafaels piedzima pirms 8 gadiem. Puisēns bija tik ļoti gaidīts, ka piedzimstot, viņam tika dots eņģeļa vārds Rafaels. Rafaels patiešām bija liels brīnums, jo ārsti nedeva nekādas cerības, ka mammai varētu būt vēl kāds bērniņš. Kā raksta puisīša vecāki: “Rafaels piedzima pilnīgi vesels, dzemdības noritēja labi, un ārsti sacīja, ka viss ir lieliski. Mums likās, ka dzīve ir sākusies no jauna. Mūsu mazulis, mūsu mazais Rafaels mūs priecēja katru dienu. Viņš auga pasakains un dzīvespriecīgs. Rafaels kļuva par mūsu dzīves jēgu. Pirmie mēneši pēc viņa piedzimšanas bija kā pasaka – Rafaels daudz smaidīja, labi ēda un jau sāka turēt galviņu. Viņš darīja visu, ko vajadzētu darīt bērniem viņa vecumā.”

Tomēr pēc laika vecāki sāka pamanīt, ka Rafaels neveļas, negriežas, nav aktīvs. Viņi nekavējoties griezās pie speciālistiem, tika apmeklētas rehabilitācijas nodarbības, masāžas, baseina nodarbības. Rezultāti bija tikai ap 9 mēnešu vecumu, kad Rafaels mēģināja velties. Tomēr, uzsākot izmeklējumus, Rafaelam tika atklāta diagnoze -leikodistrofija ar hipomielinizāciju. Lai arī ir ieguldīti milzīgi līdzekļi un pūles, Rafaels nestaigā, viņam ir ļoti vāja muguriņa, un viņš patstāvīgi nevar apsēsties. Zēns ir pilnībā aprūpējams un asistējams.

Nav iespējams aprakstīt par to, ko vecāki ir darījuši puisēna labā - intensīva rehabilitācija, ārsti, speciālisti, manipulācijas testi, analīzes. Tā ir viņu ikdiena un cerība, ka spēs uzlabot dēliņa veselību un funkcionālo stāvokli. Visas darbības izmaksā dārgi un šobrīd ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo nesen puisēns pārcietis smagu operāciju – labās gūžas locītas rekonstrukciju. Pēc šīs operācijas Rafaelam ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija un dažādas inovatīvas fizioterapijas metodes, lai palīdzētu kļūt stiprākam. Rafaela rehabilitācijai gadam nepieciešami 3600 eiro.

Būsim kā brīnumu nesēji mazajam enģelītim Rafaelam. Palīdzēsim kopā!

The Project is placed online on: 07.11.2022

Project completed 14.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Atkārtota palīdzība Elitai Puķītei

Help Dēvids Sokolovs

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €