Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Poļinai Tihanai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Poļinai nepieciešamā summa saziedota.

Poļina ir 17 gadus veca jauniete ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju. Diemžēl Poļinai ar šo diagnozi būs jāsadzīvo visu mūžu un viņai būs nepieciešama patstāvīga asistenta klātbūtne. Ikdienā jauniete pārvietojas ar staiguli vai arī ar asistenta palīdzību. Poļina mācās par multimediju dizaineri, absolvējusi Jēkabpils mākslas skolu un vēl joprojām apmeklē mākslas kursus. Ārpus skolas apmeklē ārstniecisko vingrošanu, nodarbības baseinā un ļoti patīk apmeklēt reiterapiju.

Poļina nedrīkst pamest ārstniecisko vingrošanu, tā nepieciešama regulāri 2 reizes nedēļā visa gada garumā. Vienas nodarbības cena ir 15 eiro un mammai šobrīd nav tādu līdzekļu, jo ir vienīgā meitas apgādniece un ģimenes izdevumi ir tik daudz. 1440 eiro ir nepieciešami, lai Poļina gada garumā saņemtu ārstniecisko vingrošanu. Mamma un Poļina lūdz mūsu palīdzību!

Kopā mēs to paveiksim!

Projekts ievietots portālā 10.02.2020

Projekts noslēgts 02.03.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ralfam Černašovam

Palīdzi bērniem staigāt!

Stiprāki kopā!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

588 648.13 €