Seko mums Šodien saziedoti jau 5,155.03 €

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī

Mūsu palīdzība būs nepieciešama iedzīvotājiem Jēkabpilī. Likteņupe Daugava izgājusi no krastiem un daudzas mājsaimniecības jau applūdušas un iedzīvotāji spiesti pamest savas mājas.

Ūdens reiz atkāpsies, bet daudzu māju iedzīve būs sabojāta vai pat iznīcināta. Cilvēkiem būs vajadzīgi līdzekļi, lai salabotu elektroinstalācijas, kanalizāciju, saremontētu ūdens radītos postījumus.

Cilvēkiem būs nepieciešams papildus atbalsts! Saziedotos līdzekļus plūdos cietušie varēs izmantot iedzīves atjaunošanai un remontam. Ziedot.lv lūgs Jēkabpils novada pašvaldību apzināt tos, kam palīdzība būs nepieciešama visvairāk.

Visa Latvija kopā ar Jēkabpili!

Projekts ievietots portālā 14.01.2023

Projekts noslēgts 08.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai un Dailai Lapiņām

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 982.81 €