Seko mums Šodien saziedoti jau 3,472.12 €

Palīdzība pēc ugunsgrēka Ezerē

Paldies par ziedojumiem un atbalstu, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Atskaiti par izlietotajiem ziedojumiem skatiet sadaļā "Atskaites".

17. marta vakarā ugunsgrēks izcēlās Saldus novada Ezeres pagastā, kur bez mājām palika 9 cilvēku ģimene. Mājas zaudēja gan 5 mēnešus mazā Alisīte – saimnieces mazmeitiņa, gan pašas mazākie 5 un 12 gadus vecie puikas, un ģimenes jau pieaugušie bērni, kā arī abi vecāki. Pirms kāda laika ģimene traģiski zaudēja divus dēlus. Tādēļ pēc ugunsnelaimes ir atvieglojums, ka visi ir sveiki un veseli. Bojā gājuši vienīgi saimniecības lopiņi.

Ģimene kopīgiem spēkiem daudzu gadu garumā veco kūti bija pielāgojuši dzīvošanai. Daļa ēkas bija apdzīvojama, kur dzīvot kuplai ģimenei, pārējais - pagrabs un kūts. Tagad palikušas vien krāsmatas, izglābt izdevās nelielu daļu mēbeļu un drēbju. Jumts nodedzis gandrīz pilnībā. Mamma Gražina saka: „Tagad esam izputināti, viss jāsāk no jauna.”

Ģimene ir saimnieciska, no darba nebaidās, kopa piemājas saimniecību – dārzu un lopiņus, līdz šim tikuši galā pašu spēkiem. Taču pēc šīs nelaimes ģimene ļoti lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai atjaunotu savu māju.

TV sižetu par palīdzību ģimenei skatiet LNT raidījumā "Degpunktā", 19. martā, plkst. 20:35 un raidījumā Kriminal+ plkst.  22:25 kanālā TV 5.  

Ziedot iespējams zvanot uz labdarības tālruni 9 000 63 85* (maksa par zvanu 1,42 eiro).

* Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu ir 12,1%, rēķinu saņem Ziedot.lv. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt  zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksu karšu lietotājiem iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni nav.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 19.03.2014. Pēdējās izmaiņas veiktas 31.03.2014.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Arturam Levickim

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 818.66 €