Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Mazajam Paulam drīz paliks 6 gadi, un puisēnam ir diagnosticēts bērnības autisms un valodas attīstības aizture. Neskatoties uz smago un sarežģīto diagnozi, Pauls ir mīļš, sirsnīgs puisis, kas dzīvo savā pasaulē, kam patīk sava lietu kārtība un noteikts dienas ritms. Paulam ir grūti pielāgoties straujām sadzīves izmaiņām un neparedzētiem notikumiem. Puisēns nerunā, bet ļoti cenšas mācīties jau šobrīd apmeklētajās ABA terapijas nodarbībās.

Pauls ir ļoti aizrāvies ar krāsu mozaīku likšanu no smalkiem lego klucīšiem. Ar prieku liek puzles, pēta enciklopēdijas un spēlē dažādas spēles. Katru dienu Pauls pavada kopā ar savu mammu un vecāko brāli.

Visu iepriekšējo gadu pateicoties mūsu atbalstam, puisēns apmeklēja ABA terapijas nodarbības, kuru rezultātā ir noticis liels progress, bet darbs jāturpina, un Paula mamma lūdz mūsu palīdzību. Paula ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 4800,- un visi kopā mēs varam palīdzēt. Palīdzēsim Paulam, viņam ļoti nepieciešams mūsu atbalsts! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 07.07.2021

Projekts noslēgts 03.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Palīdzība Irinai Bērziņai

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €