Follow us Today has already donated 14,347.58 €

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Mazajam Paulam drīz paliks 6 gadi, un puisēnam ir diagnosticēts bērnības autisms un valodas attīstības aizture. Neskatoties uz smago un sarežģīto diagnozi, Pauls ir mīļš, sirsnīgs puisis, kas dzīvo savā pasaulē, kam patīk sava lietu kārtība un noteikts dienas ritms. Paulam ir grūti pielāgoties straujām sadzīves izmaiņām un neparedzētiem notikumiem. Puisēns nerunā, bet ļoti cenšas mācīties jau šobrīd apmeklētajās ABA terapijas nodarbībās.

Pauls ir ļoti aizrāvies ar krāsu mozaīku likšanu no smalkiem lego klucīšiem. Ar prieku liek puzles, pēta enciklopēdijas un spēlē dažādas spēles. Katru dienu Pauls pavada kopā ar savu mammu un vecāko brāli.

Visu iepriekšējo gadu pateicoties mūsu atbalstam, puisēns apmeklēja ABA terapijas nodarbības, kuru rezultātā ir noticis liels progress, bet darbs jāturpina, un Paula mamma lūdz mūsu palīdzību. Paula ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 4800,- un visi kopā mēs varam palīdzēt. Palīdzēsim Paulam, viņam ļoti nepieciešams mūsu atbalsts! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 07.07.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Normundam Saulem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 078.98 €