Seko mums Šodien saziedoti jau 2,250.00 €

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Patrīcijai ir 13 gadi. Meitenīte bija ļoti gaidīta, mammas grūtniecība noritēja labi, mazā dzima 40 grūtniecības nedēļā. Dzemdības ilga 18 stundas, un Patrīcija piedzima ļoti vāja, un jaundzimušā kliedziens nesekoja. Jau pirmajās dienās slimnīcā ārsts pamanīja, ka meitenītei ir ļoti zems muskuļu tonuss.

Jau kopš dzimšanas Patrīcija ir ārstu uzraudzībā, veiktas neskaitāmas analīzes, pārbaudes, terapijas, neirorehabilitācijas programmas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Ģimene darīja visu, lai Patrīcija attīstītos un iemācītos ko jaunu. Paralēli terapijām tika veiktas neskaitāmas ģenētiskās analīzes Latvijā un ārvalstīs, lai noskaidrotu, kas īsti kaiš Patrīcijai. Patrīcijai tika konstatēta smagas pakāpes tuvredzība, kas nepārtraukti pasliktinās. Tikai 10 gadu vecumā tika beidzot atklāta un uzstādīta diagnoze- ļoti reta ģenētiska saslimšana Disbalnsa jeb Dysequilibrum sindroms, kas līdz šim pasaulē ir tikai 50 cilvēkiem. Patrīcijas ikdiena ir nemitīga rehabilitācija, mācīšanās, dažādu prasmju apgūšana, intelektuālā attīstība. Pati meitene ir ļoti pozitīva, zinātkāra un dzīvespriecīga, kura vēlas darboties un izglītoties. Viņai patīk grāmatas, mūzika, vingrošana un viss jaunais un neapgūtais. Par cik Patrīcijas ikdiena pārsvarā paiet ratiņkrēslā, tad viņai ļoti nepieciešama speciālā sēdēšanas sistēma, kas ierobežotu iegurņa un mugurkaula deformācijas attīstīšanos, tāpat meitenei nepieciešami speciāli pozicionēšanas rīki, kas atvieglotu gan meitenes ikdienu, gan arī asistenta un ģimenes ikdienas soli, aprūpējot meiteni.

Patrīcijas sēdēšanas sistēmai un speciālajiem pozicionēšanas rīkiem nepieciešami 6957 eiro, daļa summas 1000 eiro apmērā apmaksās ģimene, no ziedotājiem tiek lūgts 5957 eiro.

Palīdzēsim kopā Patrīcijai! Kopā tas mums ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 08.06.2021

Projekts noslēgts 24.07.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 040 987.14 €