Follow us Today has already donated 3,056.50 €

Palīdzība Paulai Patrīcijai Rumpei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Patrīcijai ir 13 gadi. Meitenīte bija ļoti gaidīta, mammas grūtniecība noritēja labi, mazā dzima 40 grūtniecības nedēļā. Dzemdības ilga 18 stundas, un Patrīcija piedzima ļoti vāja, un jaundzimušā kliedziens nesekoja. Jau pirmajās dienās slimnīcā ārsts pamanīja, ka meitenītei ir ļoti zems muskuļu tonuss.

Jau kopš dzimšanas Patrīcija ir ārstu uzraudzībā, veiktas neskaitāmas analīzes, pārbaudes, terapijas, neirorehabilitācijas programmas gan Latvijā, gan ārvalstīs. Ģimene darīja visu, lai Patrīcija attīstītos un iemācītos ko jaunu. Paralēli terapijām tika veiktas neskaitāmas ģenētiskās analīzes Latvijā un ārvalstīs, lai noskaidrotu, kas īsti kaiš Patrīcijai. Patrīcijai tika konstatēta smagas pakāpes tuvredzība, kas nepārtraukti pasliktinās. Tikai 10 gadu vecumā tika beidzot atklāta un uzstādīta diagnoze- ļoti reta ģenētiska saslimšana Disbalnsa jeb Dysequilibrum sindroms, kas līdz šim pasaulē ir tikai 50 cilvēkiem. Patrīcijas ikdiena ir nemitīga rehabilitācija, mācīšanās, dažādu prasmju apgūšana, intelektuālā attīstība. Pati meitene ir ļoti pozitīva, zinātkāra un dzīvespriecīga, kura vēlas darboties un izglītoties. Viņai patīk grāmatas, mūzika, vingrošana un viss jaunais un neapgūtais. Par cik Patrīcijas ikdiena pārsvarā paiet ratiņkrēslā, tad viņai ļoti nepieciešama speciālā sēdēšanas sistēma, kas ierobežotu iegurņa un mugurkaula deformācijas attīstīšanos, tāpat meitenei nepieciešami speciāli pozicionēšanas rīki, kas atvieglotu gan meitenes ikdienu, gan arī asistenta un ģimenes ikdienas soli, aprūpējot meiteni.

Patrīcijas sēdēšanas sistēmai un speciālajiem pozicionēšanas rīkiem nepieciešami 6957 eiro, daļa summas 1000 eiro apmērā apmaksās ģimene, no ziedotājiem tiek lūgts 5957 eiro.

Palīdzēsim kopā Patrīcijai! Kopā tas mums ir iespējams!

The Project is placed online on: 08.06.2021

Projekts noslēgts 24.07.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Emīlam un Andžejam Zalužinskiem

Cilvēkos ir spēks!

Atkārtota palīdzība Irēnai

Palīdzība Valteram Salmiņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 576 877.29 €