Seko mums Šodien saziedoti jau 743.00 €

Palīdzība Oto Adriana Sokolovska ģimenei

Oto ir 17 gadi. Bērnu cerebrālā trieka jau kopš agras bērnības neļauj puisim pilnvērtīgi dzīvot, jo tās ietekmē viņam ir labās puses hemiparēze, vājredzība un epilepsija, viņš ir pilnībā aprūpējams. Oto pārvietojas uz celīšiem vai ratiņkrēslā un ir pilnībā aprūpējams. Neskatoties uz smago slimību, Oto ir dzīvespriecīgs, smaidīgs un apmierināts par dzīvi. Viņam ļoti patīk mūzika.

Oto dzīvo kopā ar mammu un 10 gadus veco brāli. Mamma no dienas dienā ir kopā ar smagi slimo dēlu, ģērbjot, barojot un cilājot. Oto brālis ir palīgs brīžos, kad mammai jāizskrien uz veikalu vai kādas citās darīšanās, taču kopā ar brāli Oto var palikt tikai uz neilgu brīdi.

Pēdējā laikā, kopš mamma Oto cilājot ir vairākkārt satraumējusi muguru, arvien aktuālāks ir jautājums par palīgu mammai. Auklīte nepieciešama, lai varētu palīdzēt mammai Oto aprūpē, īpaši kamēr tiek saārstēta traumētā mugura un, lai pieskatītu zēnu mammas prombūtnē. Oto mamma lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai.  

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Oto ģimenei!

Projekts ievietots portālā 07.08.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Palīdzi bērniem staigāt!

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

814 734.99 €