Follow us Today has already donated 1,382.31 €

Palīdzība Oto Adriana Sokolovska ģimenei

Oto ir 17 gadi. Bērnu cerebrālā trieka jau kopš agras bērnības neļauj puisim pilnvērtīgi dzīvot, jo tās ietekmē viņam ir labās puses hemiparēze, vājredzība un epilepsija, viņš ir pilnībā aprūpējams. Oto pārvietojas uz celīšiem vai ratiņkrēslā un ir pilnībā aprūpējams. Neskatoties uz smago slimību, Oto ir dzīvespriecīgs, smaidīgs un apmierināts par dzīvi. Viņam ļoti patīk mūzika.

Oto dzīvo kopā ar mammu un 10 gadus veco brāli. Mamma no dienas dienā ir kopā ar smagi slimo dēlu, ģērbjot, barojot un cilājot. Oto brālis ir palīgs brīžos, kad mammai jāizskrien uz veikalu vai kādas citās darīšanās, taču kopā ar brāli Oto var palikt tikai uz neilgu brīdi.

Pēdējā laikā, kopš mamma Oto cilājot ir vairākkārt satraumējusi muguru, arvien aktuālāks ir jautājums par palīgu mammai. Auklīte nepieciešama, lai varētu palīdzēt mammai Oto aprūpē, īpaši kamēr tiek saārstēta traumētā mugura un, lai pieskatītu zēnu mammas prombūtnē. Oto mamma lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai.  

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Oto ģimenei!

The Project is placed online on: 07.08.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Markusam Kraščukam

Palīdzība Olgai Pupkovai

Namiņš bērniem

Palīdzība Maksimam Viskrebencevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 523.91 €