Seko mums Šodien saziedoti jau 3,172.00 €

Palīdzība Oto Adriana Sokolovska aprūpē

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta! 

Oto ir 18 gadi. Bērnu cerebrālā trieka jau kopš agras bērnības neļauj puisim pilnvērtīgi dzīvot, jo tās ietekmē viņam ir labās puses hemiparēze, vājredzība un epilepsija, viņš ir pilnībā aprūpējams. Oto pārvietojas uz celīšiem vai ratiņkrēslā un ir pilnībā aprūpējams. Neskatoties uz smago slimību, Oto ir dzīvespriecīgs, smaidīgs un apmierināts par dzīvi. Viņam ļoti patīk mūzika.

Oto dzīvo kopā ar mammu un 11 gadus veco brāli. Mamma no dienas dienā ir kopā ar smagi slimo dēlu, ģērbjot, barojot un cilājot. Oto brālis ir palīgs brīžos, kad mammai jāizskrien uz veikalu vai kādas citās darīšanās, taču kopā ar brāli Oto var palikt tikai uz neilgu brīdi.

Pēdējā laikā, kopš mamma Oto cilājot ir vairākkārt satraumējusi muguru, arvien aktuālāks ir jautājums par palīgu mammai. Auklīte nepieciešama, lai varētu palīdzēt mammai Oto aprūpē un pieskatītu zēnu mammas prombūtnē. Oto mamma lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai.  

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Oto ģimenei!

Projekts ievietots portālā 22.11.2019

Projekts noslēgts 02.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Dakteris POGA

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 850.21 €