Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Ornelai ir 13 gadi. Meitenei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite. Ornela pārcietusi sirds ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija. Ornela labi apgūst visu jauno un ir droša un atvērta pusaudžu meitene. Viņas lielākā aizraušanās ir sports un daiļslidošana. 2022. gadā viņa piedalīsies Special Olimpic games olimpiādē.

Ornela ikdienā apmeklē skolu – viņai ļoti padodas zīmēšana. Ornelas ikdiena ir grūti iedomājama bez mājdzīvnieku aprūpēšanas. Meitenei mājās ir kaķis un suns, kas ir viņas uzticamākie draugi.

Ar ziedotāju atbalstu Ornelai līdz šim ir bijušas nodrošinātas – regulāras logopēda nodarbības, osteopāta konsultācijas, mūzikas terapija. Meitene regulāri apmeklē Portridžas nodarbības. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, un Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 24 nodarbības x 25 eiro – 600 eiro;
  • Mūzikas terapija, 96 nodarbības x 25 eiro – 2400 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 80 eiro - 960 eiro;
  • Bioakustiskās korekcijas metode kopā ar audiologopēdu, 40 nodarbības x 25 eiro -1000 eiro.

Kopā Ornelas nodarbībām nepieciešami EUR 4960 un kopā mēs varam palīdzēt Ornelai.

Palīdzēsim Ornelai!

Projekts ievietots portālā 26.10.2021

Projekts noslēgts 23.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā!

Palīdzība Raitim Garozam

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Atkārtota palīdzība Ingai Gūtmanei (Ķēniņai)

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €