Follow us Today has already donated 145.00 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Ornelai ir 13 gadi. Meitenei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite. Ornela pārcietusi sirds ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija. Ornela labi apgūst visu jauno un ir droša un atvērta pusaudžu meitene. Viņas lielākā aizraušanās ir sports un daiļslidošana. 2022. gadā viņa piedalīsies Special Olimpic games olimpiādē.

Ornela ikdienā apmeklē skolu – viņai ļoti padodas zīmēšana. Ornelas ikdiena ir grūti iedomājama bez mājdzīvnieku aprūpēšanas. Meitenei mājās ir kaķis un suns, kas ir viņas uzticamākie draugi.

Ar ziedotāju atbalstu Ornelai līdz šim ir bijušas nodrošinātas – regulāras logopēda nodarbības, osteopāta konsultācijas, mūzikas terapija. Meitene regulāri apmeklē Portridžas nodarbības. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, un Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 24 nodarbības x 25 eiro – 600 eiro;
  • Mūzikas terapija, 96 nodarbības x 25 eiro – 2400 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 80 eiro - 960 eiro;
  • Bioakustiskās korekcijas metode kopā ar audiologopēdu, 40 nodarbības x 25 eiro -1000 eiro.

Kopā Ornelas nodarbībām nepieciešami EUR 4960 un kopā mēs varam palīdzēt Ornelai.

Palīdzēsim Ornelai!

The Project is placed online on: 26.10.2021

Project completed 23.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Offset your CO2 footprint

For Children With Autism

Help in Emergency Situations

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 876.77 €