Seko mums Šodien saziedoti jau 594.07 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ornelai nepieciešamā summa ir saziedota.

Ornelai ir 11 gadi. Lai arī meitenītei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite, viņa salīdzinoši labi apgūst visu jauno un ir drošs un atvērts bērns.  Ornela pārcietusi sirdskaites ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija.

Ģimene šo gadu laikā ir ļoti daudz izdarījusi un ieguldījusi meitenītes attīstības veicināšanā. Ornelai patīk zīmēt, dziedāt, sportot, dejot, kā arī draudzēties ar citiem bērniem. Meitene mācās speciālās internātpamatskolas 4.klasē. Ornela nodarbojas ar daiļslidošanu, viņa piedalījusies Special Olimpics games Somijā, čempionātā Sanktpēterburgā.

Vislielākās grūtības Ornelai sagādā valodas attīstības traucējumi. Ornelai ir neliels vārdu krājums, runa – neskaidra un grūti saprotama. Meitene vairākkārt ir apmeklējusi delfīnterapiju.  Pēc delfīnterapijas Ornelai sāk atraisīties valoda.

Lai uzlabotu meitenes vispārējo veselības stāvokli, veicinātu valodas attīstību, speciālisti rekomendē logopēdu, mūzikas terapiju un osteopātisko ārstēšanu.

Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 96 nodarbības x 12.50 eiro – 1200 eiro;
  • Mūzikas terapija, 120 nodarbības x 17 eiro - 2040 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 55 eiro - 660 eiro.

Lai nodrošinātu Ornelai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3900 eiro, no kuriem 673 eiro jau ir pieejami no 2017.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3227 eiro.

Palīdzēsim Ornelai!

Projekts ievietots portālā 03.05.2019

Projekts noslēgts 30.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Karīnai Garmatai

Palīdzi Pogai izaugt!

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

786 131.72 €