Follow us Today has already donated 45.00 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ornelai nepieciešamā summa ir saziedota.

Ornelai ir 11 gadi. Lai arī meitenītei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite, viņa salīdzinoši labi apgūst visu jauno un ir drošs un atvērts bērns.  Ornela pārcietusi sirdskaites ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija.

Ģimene šo gadu laikā ir ļoti daudz izdarījusi un ieguldījusi meitenītes attīstības veicināšanā. Ornelai patīk zīmēt, dziedāt, sportot, dejot, kā arī draudzēties ar citiem bērniem. Meitene mācās speciālās internātpamatskolas 4.klasē. Ornela nodarbojas ar daiļslidošanu, viņa piedalījusies Special Olimpics games Somijā, čempionātā Sanktpēterburgā.

Vislielākās grūtības Ornelai sagādā valodas attīstības traucējumi. Ornelai ir neliels vārdu krājums, runa – neskaidra un grūti saprotama. Meitene vairākkārt ir apmeklējusi delfīnterapiju.  Pēc delfīnterapijas Ornelai sāk atraisīties valoda.

Lai uzlabotu meitenes vispārējo veselības stāvokli, veicinātu valodas attīstību, speciālisti rekomendē logopēdu, mūzikas terapiju un osteopātisko ārstēšanu.

Ornelas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pasākumus:

  • Logopēds, 96 nodarbības x 12.50 eiro – 1200 eiro;
  • Mūzikas terapija, 120 nodarbības x 17 eiro - 2040 eiro;
  • Osteopāta terapija, 12 apmeklējumi x 55 eiro - 660 eiro.

Lai nodrošinātu Ornelai rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3900 eiro, no kuriem 673 eiro jau ir pieejami no 2017.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3227 eiro.

Palīdzēsim Ornelai!

The Project is placed online on: 03.05.2019

Projekts noslēgts 30.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Doctor "POGA" (Button)

Critical care assistance

Appeal to help the impoverished elderly

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

891 888.07 €