Seko mums Šodien saziedoti jau 4,054.36 €

Palīdzība Olgai Žiļcovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

 Saņemta ziņa, ka Olgai ir jāmaina terapija, jo Eribulini tomēr nav tik efektīvs kā terapijas sākumā. Šobrīd ārsts ir lēmis piemērot Olgai zāles, kuras labus rezultātus uzrādīja vēža gēnu izpētes analīzēs. Pembrolizumab valsts neapmaksā krūts vēža pacientēm, tādēļ ik pēc 3 nedēļām Olgai nepieciešami 4063,25 eiro. 6 kursiem kopā nepieciešami 24 379,50 eiro. 

Olgai ir 53 gadi, viņa ir sieva, mamma un vecmāmiņa. Viņa ir ļoti dzīvespriecīgs cilvēks ar lielu vēlmi dzīvot un baudīt vienkāršus dzīves priekus. Olga ar vīru ļoti bieži devās ceļojumos, rūpējas par mazmeitu, dzīvoja pilnvērtīgu dzīvi, tikās ar radiem un draugiem. Taču nu jau vairāk kā gadu Olga cīnās ar smagu slimību - krūts vēzi.
Olga pārcieta operāciju, ķīmijterapiju un staru terapiju. Slimība uz laiku tika apturēta, taču audzēja metastāzes parādījās galvā. Tas ietekmēja Olgas spējas pašai par sevi parūpēties, orientēties, ģērbties un darīt citas ikdienā pierastās lietas. Tagad kreisajai rokai ir samazināts jutīgums. Audzējs izrādījās ļoti agresīvs, tādēļ Olgai veica speciālajās vēža gēnu analīzes, kurās tika noteikts medikaments, kurš var palīdzēt tieši Olgas audzēja tipam. Tas deva lielas cerības, taču šīs zāles valsts Olgai neapmaksā. Par ģimenes līdzekļiem Olga jau saņēmusi vairākas Eribulini devas. Viena deva maksā 2429,93 eiro, kopā vēl 6 devām nepieciešami 14 579,58 eiro. “Mēs, Olgas ģimene, ceram, ka viss būs labi, ka Dievs mums palīdzēs, bet šobrīd tomēr lūdzam palīdzību, lai savāktu naudu turpmākai ārstēšanai. Mīļš paldies visiem, mēs esam ļoti pateicīgi par palīdzību tādā neparastā laikā.” 

Palīdzēsim Olgai!

Projekts ievietots portālā 11.05.2022

Projekts noslēgts 18.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Bērniem ar autismu

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 708.35 €