Follow us Today has already donated 2,006.50 €

Palīdzība Olgai Žiļcovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

 Saņemta ziņa, ka Olgai ir jāmaina terapija, jo Eribulini tomēr nav tik efektīvs kā terapijas sākumā. Šobrīd ārsts ir lēmis piemērot Olgai zāles, kuras labus rezultātus uzrādīja vēža gēnu izpētes analīzēs. Pembrolizumab valsts neapmaksā krūts vēža pacientēm, tādēļ ik pēc 3 nedēļām Olgai nepieciešami 4063,25 eiro. 6 kursiem kopā nepieciešami 24 379,50 eiro. 

Olgai ir 53 gadi, viņa ir sieva, mamma un vecmāmiņa. Viņa ir ļoti dzīvespriecīgs cilvēks ar lielu vēlmi dzīvot un baudīt vienkāršus dzīves priekus. Olga ar vīru ļoti bieži devās ceļojumos, rūpējas par mazmeitu, dzīvoja pilnvērtīgu dzīvi, tikās ar radiem un draugiem. Taču nu jau vairāk kā gadu Olga cīnās ar smagu slimību - krūts vēzi.
Olga pārcieta operāciju, ķīmijterapiju un staru terapiju. Slimība uz laiku tika apturēta, taču audzēja metastāzes parādījās galvā. Tas ietekmēja Olgas spējas pašai par sevi parūpēties, orientēties, ģērbties un darīt citas ikdienā pierastās lietas. Tagad kreisajai rokai ir samazināts jutīgums. Audzējs izrādījās ļoti agresīvs, tādēļ Olgai veica speciālajās vēža gēnu analīzes, kurās tika noteikts medikaments, kurš var palīdzēt tieši Olgas audzēja tipam. Tas deva lielas cerības, taču šīs zāles valsts Olgai neapmaksā. Par ģimenes līdzekļiem Olga jau saņēmusi vairākas Eribulini devas. Viena deva maksā 2429,93 eiro, kopā vēl 6 devām nepieciešami 14 579,58 eiro. “Mēs, Olgas ģimene, ceram, ka viss būs labi, ka Dievs mums palīdzēs, bet šobrīd tomēr lūdzam palīdzību, lai savāktu naudu turpmākai ārstēšanai. Mīļš paldies visiem, mēs esam ļoti pateicīgi par palīdzību tādā neparastā laikā.” 

Palīdzēsim Olgai!

The Project is placed online on: 11.05.2022

Project completed 18.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families in Poverty

For Oncology Patients

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Help Children Walk!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

479 504.88 €