Seko mums Šodien saziedoti jau 4,150.00 €

Palīdzība Olgai Višņakovai

Olgai no Rēzeknes ir 37 gadi, ģimenē aug 4 gadus vecs dēliņš, bet meitiņai ir 1,3 gadiņi. Olga ir medmāsa Rēzeknes slimnīcā. 

Meitiņu gaidot, Olgai nācās sastapties ar skaudru un prātam neaptveramu realitāti - viņai tika atklāts krūts vēzis. Olga pārcietusi ķīmijterapiju, jūnijā veikta galvas metastāžu operācija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Olgas gadījumā kompensācija nepienākās, jo slimība ir smagā stadijā. Tomēr ārstu konsīlijs lēmis šo medikamentu nozīmēt, balstoties uz starptautiskām krūts vēža ārstniecības rekomendācijām. Šobrīd šīs zāles ir Olgas vienīgā cerība. Ik pēc 3 nedēļām Olgai nepieciešami 4539 eiro medikamantu iegādei, kopā gadu ilgam kursam nepieciešami 68 085 eiro. 

"Ģimenei ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic uz cilvēcisku palīdzību, ka medikamentus būs iespējams iegādāties, lai varētu apturēt slimību un pašai audzināt savus mazos bērniņus. Ar lielu prieku būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu," atzīst Olga un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Olgai! 

Projekts ievietots portālā 01.08.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Glābsim Kristīnu un Serhii

Palīdzība Marijai Bozovičai

Pirms lido, iestādi koku!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 793 512.30 €