Follow us Today has already donated 2,832.34 €

Palīdzība Olgai Višņakovai

Olgai no Rēzeknes ir 37 gadi, ģimenē aug 4 gadus vecs dēliņš, bet meitiņai ir 1,3 gadiņi. Olga ir medmāsa Rēzeknes slimnīcā. 

Meitiņu gaidot, Olgai nācās sastapties ar skaudru un prātam neaptveramu realitāti - viņai tika atklāts krūts vēzis. Olga pārcietusi ķīmijterapiju, jūnijā veikta galvas metastāžu operācija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Kadcyla, kas citiem pacientiem ir valsts apmaksāts. Olgas gadījumā kompensācija nepienākās, jo slimība ir smagā stadijā. Tomēr ārstu konsīlijs lēmis šo medikamentu nozīmēt, balstoties uz starptautiskām krūts vēža ārstniecības rekomendācijām. Šobrīd šīs zāles ir Olgas vienīgā cerība. Ik pēc 3 nedēļām Olgai nepieciešami 4539 eiro medikamantu iegādei, kopā gadu ilgam kursam nepieciešami 68 085 eiro. 

"Ģimenei ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic uz cilvēcisku palīdzību, ka medikamentus būs iespējams iegādāties, lai varētu apturēt slimību un pašai audzināt savus mazos bērniņus. Ar lielu prieku būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu," atzīst Olga un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Olgai! 

The Project is placed online on: 01.08.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Daria Vaseho

Make a Child's Dream Come True!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 953.08 €