Seko mums Šodien saziedoti jau 3,015.11 €

Palīdzība Oļegam Kuzņecovam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Oļegam nepieciešamā summa ir saziedota.

Oļegam no Rīgas ir 36 gadi. Viņš  vienmēr ir bijis aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs - spēlējis hokeju, rūpējies par savu veselību, skaļi paudis savu viedokli par atkarību izraisošo vielu pārdošanu savā mikrorajonā. Oļegs studēja Transporta un sakaru institūtā, studiju laikā aktīvi aizrāvās ar datoru remontēšanu, programmu uzstādīšanu, kā arī papildus darbojies uzstādot videonovērošanas sistēmas. Vēlāk Oļegs izvēlējās strādāt ostā, kuģu piestātnē, kur bija nolēmis kāpt pa karjeras kāpnēm, ko, diemžēl, viņam neizdevās īstenot smagas galvas traumas dēļ.

Pērnā gada maijā notika nelaime. Kādu rītu viņš tika atrasts pagalmā ar smagu galvas traumu, nav zināms, kas īsti bija noticis. Pēc nelaimes Oļegs ir zaudējis darba spējas un spējas pašam sevi apkalpot. Viņš spēj pārvietoties tikai ar speciālo augsto pārvietošanās galdu, grūtības sagādā ēšana. Vecāki pieskata un strādā ar dēlu uz maiņām – vingro, māca runāt, gatavo ēst un daudz ko citu. Šobrīd viņš pašmācības ceļā mācās valodas ar savu vienīgo prasmi, kas nav traucēta – klausīšanos. Viņš ir mērķtiecīgs un paškritisks, kas arī lēnām virza viņu uz nākamajiem mazajiem un lielajiem mērķiem.

Oļegam ir ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija. Rehabilitācijas centrā Poga viņam nozīmēta ergoterapija, audiologopēda nodarbības un fizioterapija ar GEO gaitas robotu, kas palīdzēs viņam atsākt staigāt. Viens šāds kurss izmaksā 1575 eiro, gadā nepieciešami divi šādi intensīvie rehabilitācijas kursi.

Palīdzēsim Oļegam atveseļoties pēc smagās nelaimes!

 

Projekts ievietots portālā 13.11.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Lolitai Jonānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

947 179.31 €