Follow us Today has already donated 3,015.11 €

Palīdzība Oļegam Kuzņecovam

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Oļegam nepieciešamā summa ir saziedota.

Oļegam no Rīgas ir 36 gadi. Viņš  vienmēr ir bijis aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs - spēlējis hokeju, rūpējies par savu veselību, skaļi paudis savu viedokli par atkarību izraisošo vielu pārdošanu savā mikrorajonā. Oļegs studēja Transporta un sakaru institūtā, studiju laikā aktīvi aizrāvās ar datoru remontēšanu, programmu uzstādīšanu, kā arī papildus darbojies uzstādot videonovērošanas sistēmas. Vēlāk Oļegs izvēlējās strādāt ostā, kuģu piestātnē, kur bija nolēmis kāpt pa karjeras kāpnēm, ko, diemžēl, viņam neizdevās īstenot smagas galvas traumas dēļ.

Pērnā gada maijā notika nelaime. Kādu rītu viņš tika atrasts pagalmā ar smagu galvas traumu, nav zināms, kas īsti bija noticis. Pēc nelaimes Oļegs ir zaudējis darba spējas un spējas pašam sevi apkalpot. Viņš spēj pārvietoties tikai ar speciālo augsto pārvietošanās galdu, grūtības sagādā ēšana. Vecāki pieskata un strādā ar dēlu uz maiņām – vingro, māca runāt, gatavo ēst un daudz ko citu. Šobrīd viņš pašmācības ceļā mācās valodas ar savu vienīgo prasmi, kas nav traucēta – klausīšanos. Viņš ir mērķtiecīgs un paškritisks, kas arī lēnām virza viņu uz nākamajiem mazajiem un lielajiem mērķiem.

Oļegam ir ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija. Rehabilitācijas centrā Poga viņam nozīmēta ergoterapija, audiologopēda nodarbības un fizioterapija ar GEO gaitas robotu, kas palīdzēs viņam atsākt staigāt. Viens šāds kurss izmaksā 1575 eiro, gadā nepieciešami divi šādi intensīvie rehabilitācijas kursi.

Palīdzēsim Oļegam atveseļoties pēc smagās nelaimes!

 

The Project is placed online on: 13.11.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Andai Kivlišai

Palīdzība Mironam Tupitcyn

Cilvēkos ir spēks!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

947 179.31 €