Seko mums Šodien saziedoti jau 31.00 €

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Oļegam nepieciešamā summa saziedota.

Oļegam drīz paliks 10 gadi un zēnam līdz šim brīdim jāsadzīvo ar uzstādīto diagnozi- miopātija, gaitas traucējumi un ekspresīvās runas attīstības aizture. Kā saka Oļega vecāki: “Kopš dzimšanas brīža mēs nepārtraukti strādājam un neesam apstājušies, lai sasniegtu labākus rezultātus un atvieglotu Oļega ikdienas gaitas”.

Oļegs ir draudzīgs, vēlas būt aktīvs kā citi viņa vienaudži, bet kustēties viņam liedz slimība, zēns ātri nogurst un viņu piemeklē nespēks. Oļegam grūtības sagādā šķēršļu pārvarēšana un nelīdzenas virsmas, ir pataloģiski zems muskulatūras tonuss, kas rada gan saišu, gan locītavu stabilitātes trūkumu un pataloģisku ķermeņa stāvokli pret gravitāti.

Oļega vecāki savu iespēju robežās cenšas apmaksāt dēla nodarbības pie dažādiem speciālistiem, bet, lai nodrošinātu visas nodarbības, kas nepieciešamas, līdzekļi pietrūkst. Oļegam ir liela ģimene un vajadzību ir ļoti daudz. Zēnam nepieciešamas regulāri visu gadu- reiterapijas nodarbības, fizioterapijas nodarbības, kā arī intelektuālās attīstības nodarbības.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību, lai Oļegs varētu turpināt savu veselības uzlabošanas ceļu un varētu saņemt:

  • Reitterapija 72 x 15 EUR, kopā 1080 EUR
  • Fizioterapija 48 x 22 EUR, kopā 1056 EUR
  • Intelektuālās attīstības nodarbības 96 x 10 EUR, kopā 960 eiro

Lai palīdzētu Oļegam gadā kopā nepieciešami 3096 eiro.

Palīdzēsim kopā Oļegam! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.01.2021

Projekts noslēgts 09.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ligitai Pavlovičai

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Artim Lapiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

235 744.58 €