Follow us Today has already donated 71.00 €

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Oļegam nepieciešamā summa saziedota.

Oļegam drīz paliks 10 gadi un zēnam līdz šim brīdim jāsadzīvo ar uzstādīto diagnozi- miopātija, gaitas traucējumi un ekspresīvās runas attīstības aizture. Kā saka Oļega vecāki: “Kopš dzimšanas brīža mēs nepārtraukti strādājam un neesam apstājušies, lai sasniegtu labākus rezultātus un atvieglotu Oļega ikdienas gaitas”.

Oļegs ir draudzīgs, vēlas būt aktīvs kā citi viņa vienaudži, bet kustēties viņam liedz slimība, zēns ātri nogurst un viņu piemeklē nespēks. Oļegam grūtības sagādā šķēršļu pārvarēšana un nelīdzenas virsmas, ir pataloģiski zems muskulatūras tonuss, kas rada gan saišu, gan locītavu stabilitātes trūkumu un pataloģisku ķermeņa stāvokli pret gravitāti.

Oļega vecāki savu iespēju robežās cenšas apmaksāt dēla nodarbības pie dažādiem speciālistiem, bet, lai nodrošinātu visas nodarbības, kas nepieciešamas, līdzekļi pietrūkst. Oļegam ir liela ģimene un vajadzību ir ļoti daudz. Zēnam nepieciešamas regulāri visu gadu- reiterapijas nodarbības, fizioterapijas nodarbības, kā arī intelektuālās attīstības nodarbības.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību, lai Oļegs varētu turpināt savu veselības uzlabošanas ceļu un varētu saņemt:

  • Reitterapija 72 x 15 EUR, kopā 1080 EUR
  • Fizioterapija 48 x 22 EUR, kopā 1056 EUR
  • Intelektuālās attīstības nodarbības 96 x 10 EUR, kopā 960 eiro

Lai palīdzētu Oļegam gadā kopā nepieciešami 3096 eiro.

Palīdzēsim kopā Oļegam! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 19.01.2021

Projekts noslēgts 09.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help the animals

Uzzināt vairāk

Atkārtota palīdzība Arturam Mūrniekam

Families with children who have impairments

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 453.66 €