Seko mums Šodien saziedoti jau 570.00 €

Palīdzība Olafam Božedomovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Olafam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Olafam no Madonas drīz apritēs 4 gadi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels, fiziskā attīstība mazliet atpalika, bet katrs bērniņš attīstās pēc sava plāna un speciālisti sākotnēji neko aizdomīgi nenovēroja. Olafs auga, attīstījās, pēc gadiņa sāka teikt savus pirmos vārdiņus un nekas neliecināja, ka puisēnam varētu sākties kādas veselības problēmas. Tikai pēc 1,5 gada vecuma ģimene sāka pamanīt, ka Olafa attīstība sāk apstāties, vārdu krājums neveidojās, pazuda acu kontakts ar apkārtējiem, Olafs neatsaucās uz savu vārdu. Ģimene novēroja, ka Olafs aiziet savā pasaulē, bieži griezās ap savu asi, mantas un rotaļlietas kārtoja garās rindās. Olafam no nekā varēja uznākt lielas dusmu un histēriju lēkmes.

Ģimene bija nobažījusies un uzsāka speciālistu apmeklējumus, testu un pārbaužu veikšanu. Šobrīd visi kopā ir ceļā uz diagnozes noteikšanu, bet ir lielas aizdomas, ka Olafam ir autiskā spektra traucējumi. Rindas uz pārbaudēm ir garas, bet ģimene ir apņēmības pilna visu izdarīt līdz galam, lai varētu saprast kā rīkoties, kā dzīvot un palīdzēt Olafam. Ikdiena kopā ar Olafu ir izaicinājumiem pilna, bet visi pacietīgi darbojas kopā ar puisēnu un cenšas viņam palīdzēt iekļauties sabiedrībā un starp saviem vienaudžiem, mācīties pašapklapošanās un komunikācijas prasmes. Olafs ir ļoti mīļš un smaidīgs bērniņš, bieži pēc dusmu un histērijas lēkmēm spēj pienākt un samīļoties, izlīgt. Ģimenei ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, jo Olafam ir jāapmeklē ABA terapijas nodarbības vismaz 3 reizes nedēļā. Līdz šim brīdim ģimene pati sedza visas nodarbību izmaksas, bet ar katru dienu paliek grūtāk, jo papildus jāmēro garš ceļš uz nodarbībām un atpakaļ uz mājām. Šobrīd visas sadzīves izmaksas ir ļoti kāpušas un Olafa ģimene lūdz mūsu palīdzību dēliņa ABA terapijas nodarbību apmaksai. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5460 eiro. Olafs jau šobrīd apmeklējot ABA terapijas nodarbības ir tik daudz sasniedzis savā attīstībā un arī ģimene izjūt lielu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Olafam sasniegt jaunus mērķus! Tikai kopā mums izdodas lielas lietas!

Projekts ievietots portālā 26.07.2022

Projekts noslēgts 16.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Normundam Saulem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 771.68 €