Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Palīdzība Normundam Saulem

"Vēlējāmies pastāstīt par Normunda veseļošanās gaitu,visiem sargeņģeļiem,draugiem un paziņām, kuri palīdz šajā cīņā, gan morāli gan materiāli soli pa solim ejot uz priekšu un dodot iespēju dzīvot un būt kopā ar saviem mīļajiem. Pateicoties jūsu palīdzībai, kopš augusta mēneša izieti 5 no nepieciešamajām 24 imūnterapijas un ķīmijterapijas kursiem, kuri dod pozitīvu rezultātu, lai cīnītos ar slimību.
Labdarības organizācija Ziedot.lv pateicoties līdzcilvēku pūlēm ir nodrošinājusi un iegādājusies medikamentus imūnterapijai ,ko diemžēl Nacionālais veselības dienests ir atteicies kompensēt.
Visdziļāko paldies no visas sirds visiem par atsaucību, kuri ziedoja, par labām domām un veselības vēlējumiem, saka Normunds. Lielu paldies gribam teikt labdarības fondam Ziedot.lv un īpaši Inesei Dangai par atbalstu un palīdzību, šajā mums tik sarežģītajā dzīves posmā!" pateicība no Normunda ģimenes 26.11.2022.

Normundam no Liepājas ir 47 gadi, viņam ir 3 bērni. Vecākā meita jau ir pieaugusi, bet jaunākajiem bērniem ir 15 un 17 gadi. Normunds ir aktīva dzīvesveida piekritējs, nodarbojies ar skriešanu, riteņbraukšanu, bērni izvadāti pa visdažādākajām Latvijas vietām. Normunds ir mācījies Kazdangas Lauksaimniecības tehnikumā. Pēdējos 6 gadus strādāja kokmateriālu apstrādes uzņēmumā, līdz brīdim, kad veselības stāvoklis ņēma virsroku, un Normunds vairs nebija spējīgs veikt darba pienākumus.

Sastopoties ar pirmo simptomu - sapampušu kaklu, Normunds, gluži kā ikviens cilvēks, cerēja, ka tas vienkārši pazudīs. Tomēr tā nenotika un Normunds devās uz slimnīcu pārbaudīties. Liktenis gandrīz vai centās noslēpt patiesību, jo slimnīcās tobrīd nebija iespējams veikt pārbaudes koronavīrusa ierobežojumu dēļ. Kad beidzot bija iespējams tikt pie izmeklējumiem, tad atklājās prātam neaptverama diagnoze - audzējs kaklā ar metastāzēm plaušās.

Izejot gan neskaitāmus ķīmijterapijas kursus, gan staru terapiju, Normunds vienmēr spēja saglabāt savu optimismu, gribasspēku un zelta maliņas atrašanu pat vistumšākajos brīžos. Normunds ir saglabājis savu cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo briesmīgo diagnozi.

Šovasar izmeklējumi uzrādīja slimības saasināšanos, kas ārstu konsīlijam lika mainīt ārstēšanu un nozīmēt imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab, kas ir valsts apmaksāts medikaments, bet ne Normunda diagnozei. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro. Pirmās 3 devas iegādātas ar draugu palīdzību, bet turpmākajām 14 devām nepieciešami 56 885,36 eiro. Normundam šādu līdzekļu nav, viņa vienīgais iztikas avots ir valsts izmaksātā invaliditātes pensija. Taču Normunds ir optimists, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Normundam!

Projekts ievietots portālā 02.09.2022

Projekts noslēgts 01.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Laurai Ciguzei

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €