Follow us Today has already donated 160.00 €

Palīdzība Normundam Saulem

"Vēlējāmies pastāstīt par Normunda veseļošanās gaitu,visiem sargeņģeļiem,draugiem un paziņām, kuri palīdz šajā cīņā, gan morāli gan materiāli soli pa solim ejot uz priekšu un dodot iespēju dzīvot un būt kopā ar saviem mīļajiem. Pateicoties jūsu palīdzībai, kopš augusta mēneša izieti 5 no nepieciešamajām 24 imūnterapijas un ķīmijterapijas kursiem, kuri dod pozitīvu rezultātu, lai cīnītos ar slimību.
Labdarības organizācija Ziedot.lv pateicoties līdzcilvēku pūlēm ir nodrošinājusi un iegādājusies medikamentus imūnterapijai ,ko diemžēl Nacionālais veselības dienests ir atteicies kompensēt.
Visdziļāko paldies no visas sirds visiem par atsaucību, kuri ziedoja, par labām domām un veselības vēlējumiem, saka Normunds. Lielu paldies gribam teikt labdarības fondam Ziedot.lv un īpaši Inesei Dangai par atbalstu un palīdzību, šajā mums tik sarežģītajā dzīves posmā!" pateicība no Normunda ģimenes 26.11.2022.

Normundam no Liepājas ir 47 gadi, viņam ir 3 bērni. Vecākā meita jau ir pieaugusi, bet jaunākajiem bērniem ir 15 un 17 gadi. Normunds ir aktīva dzīvesveida piekritējs, nodarbojies ar skriešanu, riteņbraukšanu, bērni izvadāti pa visdažādākajām Latvijas vietām. Normunds ir mācījies Kazdangas Lauksaimniecības tehnikumā. Pēdējos 6 gadus strādāja kokmateriālu apstrādes uzņēmumā, līdz brīdim, kad veselības stāvoklis ņēma virsroku, un Normunds vairs nebija spējīgs veikt darba pienākumus.

Sastopoties ar pirmo simptomu - sapampušu kaklu, Normunds, gluži kā ikviens cilvēks, cerēja, ka tas vienkārši pazudīs. Tomēr tā nenotika un Normunds devās uz slimnīcu pārbaudīties. Liktenis gandrīz vai centās noslēpt patiesību, jo slimnīcās tobrīd nebija iespējams veikt pārbaudes koronavīrusa ierobežojumu dēļ. Kad beidzot bija iespējams tikt pie izmeklējumiem, tad atklājās prātam neaptverama diagnoze - audzējs kaklā ar metastāzēm plaušās.

Izejot gan neskaitāmus ķīmijterapijas kursus, gan staru terapiju, Normunds vienmēr spēja saglabāt savu optimismu, gribasspēku un zelta maliņas atrašanu pat vistumšākajos brīžos. Normunds ir saglabājis savu cīņas garu un apņemšanos pieveikt šo briesmīgo diagnozi.

Šovasar izmeklējumi uzrādīja slimības saasināšanos, kas ārstu konsīlijam lika mainīt ārstēšanu un nozīmēt imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab, kas ir valsts apmaksāts medikaments, bet ne Normunda diagnozei. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro. Pirmās 3 devas iegādātas ar draugu palīdzību, bet turpmākajām 14 devām nepieciešami 56 885,36 eiro. Normundam šādu līdzekļu nav, viņa vienīgais iztikas avots ir valsts izmaksātā invaliditātes pensija. Taču Normunds ir optimists, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Normundam!

The Project is placed online on: 02.09.2022

Project completed 01.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Help Infants and Toddlers Grow!

STOPIFY

More

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 998.35 €