Seko mums Šodien saziedoti jau 550.00 €

Palīdzība Normundam Putniņam

Paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Normunds ir rīdzinieks, precējies, divu pieaugušu bērnu tēvs un divu mazbērnu vectētiņš. Viņš strādā būvniecībā, ir sertificēts būvspeciālists un restaurators. Brīvajā laikā Normunds mīl ceļot un ziemā – slēpot. Normunds šobrīd ir viens no aptuveni tikai 200 cilvēkiem pasaulē ar retu diagnozi – leiomiosarkomu. 

Normunds ir savā ziņā netipisks vīrietis, kas regulāri sporto, rūpējas un pārbauda savu veselību. Pirms nedaudz vairāk nekā gada viņam tika atklāta labdabīga prostatas displāzija un veikta operācija. Lai arī sākotnēji analīzes bija labas, tomēr pēcoperācijas periodā bija sarežģījumi, kas atklāja jaunu diagnozi - leiomiosarkomu 4. stadijā ar metastāzēm plaušās un iegurnī. Tika veiktas analīzes, kas uzrādīja, ka vienīgais preparāts, uz ko reaģē šī audzēja šūnas, ir Olaparib. To Normundam apstiprināja arī ārstu konsīlijs. Šīs zāles ir valsts apmaksātas olnīcu, dzemdes un krūts audzējiem, bet ne Normunda gadījumā. Katru mēnesi Normundam nepieciešami  2350 eiro šo zāļu iegādei. Pirmos mēnešus zāles iegādātas par ģimenes līdzekļiem, bet ārstēšanas turpināšanai līdzekļi trūkst. Nepieciešamas 10 devas 23500 eiro apmērā. Terapija ir uzsākta, bet paralēli Normunds konsultējies ar onkologu-ķīmijterapeitu, kas nozīmējis veikt padziļinātu audzēja ģenētisko testēšanu, lai noteiktu precīzāku informāciju kādi konvencionāli un komplementāri preparāti varētu būt iedarbīgi šajā gadījumā. Šī testēšana maksā 4500 eiro. Ārstēšanas plānā nozīmetas arī imūnterapijas metodes  - dendrītisko šūnu vakcīnas un citokīnu inducēto galētājšūnu vakcīnas. Tās kopā maksā 11000 eiro. “Mūsu dzīve izmainījās diezgan radikāli, tomēr mēs ģimenē nolēmām, ka diagnoze nav iemesls nedzīvot, un aktīvi meklējam iespējas ārstēties un turpināt dzīvot pilnvērtīgi, ” atzīst Normunds un lūdz līdzcilvēku palīdzību! 

Palīdzēsim Normundam!

Projekts ievietots portālā 03.01.2024

Projekts noslēgts 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 428.54 €