Seko mums Šodien saziedoti jau 3,172.00 €

Palīdzība Nikoletai Šņukutei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nikoletai nepieciešamā summa saziedota.

Nikoleta ir pirmais un ilgi gaidītais bērniņš ģimenē. Mazulīte pasteidzās šajā pasaulē un piedzima priekšlaicīgi. Pēc dzimšanas Nikoletai tika uzstādīta diagnoze- bērnu cerebrālā trieka ar labās puses parēzi. Šobrīd Nikoletai ir 8 gadi un rudenī sāks iet 2 klasē. Meitenītei ļoti patīk skola, jo patīk katru dienu apgūt jaunas lietas. Diemžēl ne viss izdodas tik labi kā gribētos, jo viņai ir problēmas ar fizisko attīstību. Nikoleta katru neizdošanos uztver ļoti emocionāli un sāpīgi.

Jau no agras bērnības Nikoleta ir ļoti motivēta smagam darbam- regulāri apmeklē fizioterapijas, masāžas, reitterapiju, intensīvos rehabilitācijas kursus Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari, delfīnterapiju Minskā, kā arī apmeklēja kanisterapiju. Visi šie pasākumi ir devuši ļoti labus rezultātus, bet apstāties pie sasniegtā nedrīkst un rehabilitācija ir jāturpina. Nikoletai ir rekomendēts apmeklēt intensīvo rehabilitācijas kursu rehabilitācijas centrā “Poga”. Rehabilitācijas laikā būs iespēja saņemt intensīvo Therasuit 3 terapijas kursu, Geo gaitas robota nodarbības un ergoterapiju. Šis kurs dotu jaunu grūdienu un iespējas Nikoletas fiziskajā attīstībā un ceļā uz pilnvērtīgu dzīvi. Nikoleta un viņas ģimene būs ļoti pateicīga, ja mēs palīdzēsim kopā sasniegt šo mērķi un atbalstīsim meitenītes rehabilitāciju. Kopā nepieciešami 3470 eiro.

Kopā var tik daudz sasniegt!

Projekts ievietots portālā 17.08.2020

Projekts noslēgts 01.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Gaisma mūsu brīvībai!

Klusais eņģelītis

Palīdzība Sandrai Reisonei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 850.21 €