Seko mums Šodien saziedoti jau 994.31 €

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Nikolajam no Tukuma ir 63 gadi. Pirms 4 gadiem Nikolajs guva ļoti smagu traumu, nokrītot no jumta, kur veica labošanas darbus. Traumas rezultātā Nikolajs lauza kakla skriemeļus un zaudēja darba spējas.

“Nespēju pats apģērbties, pagatavot ēdienu un nomazgāties, jo rokas neklausa un ļoti slikti strādā. Nespēju patstāvīgi izkļūt no mājām, tam visam pāri stāv sāpes, sāpes, kas ir dedzinošas, smeldzīgas un nekad nepāriet. Šo četru gadu laikā esmu apmeklējis daudz ārstu, lietojis daudz dažādu zaļu, taču nekas nav līdzēts, vēl joprojām mokos un ļoti sāp”, stāsta Nikolajs.

Šobrīd ir parādījusies cerība. Nikolajam nozīmēta operācija Orto klīnikā, kas diemžēl ir dārga un nav valsts apmaksāta. Operācija izmaksā ir 5285 eiro. Ne Nikolajam, ne viņa bērniem šādi līdzekļi nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Ir ļoti grūti, bet es vēl joprojām cīnos, nezaudējot cerību, jo gribu dzīvot, redzēt, kā piedzimst un izaug mani mazbērni. Gribu strādāt un palīdzēt citiem, gribu, lai man vairs nesāp, “ atzīst Nikolajs.

Palīdzēsim Nikolajam!

Projekts ievietots portālā 09.06.2020

Projekts noslēgts 10.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Palīdzība Keitai Stomai

Palīdzība Maksimam Viskrebencevam

Palīdzība Danilam Bespalovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

952 135.91 €