Follow us Today has already donated 1,576.62 €

Palīdzība Nikolajam Savdonam

Nikolajam no Tukuma ir 63 gadi. Pirms 4 gadiem Nikolajs guva ļoti smagu traumu, nokrītot no jumta, kur veica labošanas darbus. Traumas rezultātā Nikolajs lauza kakla skriemeļus un zaudēja darba spējas.

“Nespēju pats apģērbties, pagatavot ēdienu un nomazgāties, jo rokas neklausa un ļoti slikti strādā. Nespēju patstāvīgi izkļūt no mājām, tam visam pāri stāv sāpes, sāpes, kas ir dedzinošas, smeldzīgas un nekad nepāriet. Šo četru gadu laikā esmu apmeklējis daudz ārstu, lietojis daudz dažādu zaļu, taču nekas nav līdzēts, vēl joprojām mokos un ļoti sāp”, stāsta Nikolajs.

Šobrīd ir parādījusies cerība. Nikolajam nozīmēta operācija Orto klīnikā, kas diemžēl ir dārga un nav valsts apmaksāta. Operācija izmaksā ir 5285 eiro. Ne Nikolajam, ne viņa bērniem šādi līdzekļi nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Ir ļoti grūti, bet es vēl joprojām cīnos, nezaudējot cerību, jo gribu dzīvot, redzēt, kā piedzimst un izaug mani mazbērni. Gribu strādāt un palīdzēt citiem, gribu, lai man vairs nesāp, “ atzīst Nikolajs.

Palīdzēsim Nikolajam!

The Project is placed online on: 09.06.2020

Projekts noslēgts 10.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

POGA uz riteņiem

Let’s help little hearts

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 227 898.77 €